Program festivala
Nakon preslagivanja filmova i bendova u konkurenciji, te i ovih
izvan konkurencije, napokon smo došli i do detaljnog programa


Četvrtak 31.07.2014.

20:04 Otvaranje festivala
20:12 Glazbeni program izvan konkurencije
  PEŠES (Brela - Široki Brijeg / Hrvatska - BiH)
20:41 Glazbeni program u konkurenciji
  Hypersten (Mostar / BiH)
Gruhak (Dubrovnik / Hrvatska)
21:18 Filmovi u konkurenciji
  Bazen (The Swimming Pool) (Lukavac / BiH) - Saša Perić, Davorin Đuranović
Selpi (Posušje / BiH) – Udruga PAUK
Teorija relativnosti (Vukovar / Hrvatska) - Josip Elez i Zvonimir Andrik
MAGIJA (ZENICA / BiH) - ISHAK JALIMAM
Don't judge too fast (Široki Brijeg / BiH) – Teo i Dreya
Švercer (Arizona / SAD) - Karlo Barbaric
LICE (Posušje / BiH) - IVANA BEŠLIĆ
Imate minutu, izvolite! (Zagreb / Hrvatska) - Ivan Lovrić
21:46 Glazbeni program izvan konkurencije
  ZOSTER (Mostar / BiH)
POSTOLAR TRIPER (Zadar / Hrvatska)


Petak 01.08.2014.

20:02 Otvaranje druge večeri festivala
20:14 Glazbeni program izvan konkurencije
  JOGI POP (Mostar / BiH)
20:27 Glazbeni program u konkurenciji
  Buco i Kalašnjikovi (Krk / Hrvatska)
Jernej Mažgon-Jerry (Maribor / Slovenija)
Sila Nečista (Solin / Hrvatska)

21:23 Filmovi u konkurenciji
  ČIPS (Široki Brijeg / BiH) - MFF School
Predatorova kolibica (Dubrovnik / Hrvatska) - Igor Čeki
Majstor isključi uključi (Tomislavgrad / BiH) - Udruga "Tomislav" Tomislavgrad
VENGO (Stolac / BiH) - ZDRAVKO TERKEŠ
InDependent (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Uskrs (Split / Hrvatska) - Šimun Šitum
Cinkarenje (Bijeljina / BiH) - Ivan Petrovic
Ebay (Široki Brijeg / BiH) - Hrvoje Bazina
22:08 Glazbeni program izvan konkurencije
  THE BEAT FLEET / T.B.F. (Split / Hrvatska)


Subota 02.08.2014.

20:13 Otvaranje treće večeri festivala
20:19 Glazbeni program u konkurenciji
  Grasshoopers (Kotor Varoš / BiH)
Repassage (Split / Hrvatska)
Epilog (Zadar / Hrvatska)
21:21 Filmovi u konkurenciji
  Limited Power (Široki Brijeg / BiH) - Hrvoje Bazina i Luka Nakić
Footprints (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Kol'ko para tol'ko muzike (Široki Brijeg / BiH) - Ilija Ćavar
Ante Tomic lula mira (Arizona / SAD) - Michael Barbaric
Prava maska (Široki Brijeg / BiH) - Lovro Naletilić
A Bird without Spring (Ptica bez proleća) (Šabac / Srbija) - M. Simović, I. Pavlović i B. Jovanović
Alijenacija (Bijeljina / BiH) - Ivan Petrovic
SAN (PRIDRAGA / Hrvatska) - LUKA KLAPAN
Suzana i Rade (Čapljina / BiH) – Goran Brajković
Mala Truba (Široki Brijeg / BiH) - Marin Mandić
Tvrđava (Široki Brijeg / BiH) - Tomislav Sopta, Luka Kraljević i Toma Galić
22:03 Proglašenje pobjednika WHF No.12.
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
  NENO BELAN & FIUMENS (Rijeka / Hrvatska)
 
31.07.2014.
 


 
Copyright © 2003 - 2017 West Herzegowina Fest. All rights reserved.
This site is powered by GCR production